SXT Ultimate PRO Elektrinis paspirtukas

Nauja prekė

Galingiausias ir greičiausias e - paspirtukas pasaulyje!

Dviejų varomūjų ratų ir dviejų 1320W Ličio-jonų baterijomis leis pasiekti net 65km/h greitį.

Smulkiau

1 Vienetas

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

1 598,00 €

Charakteristikos

Skirtas Suaugusiems ir paaugliams
Variklio tipas Elektrinis
Vairavimo pozicija Stovimas
Svoris 31,3 kg
Baterija Li-Ion baterija 60V 18,2 Ah (1092 Wh)
Pagaminimo medžiaga 6061 T6 aliuminio
Instaliuotas apšvietimas nėra
Įkrovimo laikas 8 - 9val. Su papildomu pakrovėju 4 - 5val.
Maksimalus greitis 65 km/h
Galia Maksimali 2640 W
Nuvažiuojamas atstumas 50 km
Pakaba Dvigubi amortizatoriai prieki ir gale
Stabdžiai Diskiniai prieki ir gale
Aukštis, ilgis, plotis (sulankstyto) 126 x 61 x 44 cm
Aukštis, ilgis, plotis (išskleisto) 122 x 61 x 120 cm
Maksimalus bendras svoris 120kg
Spalva Juoda

Apie prekę

Greičiausias E - paspirtukas pasaulyje! Susipažinkite "SXT Ultimate PRO" yra tikra lenktynių mašina, su labai galinga variklio galia! 

"SXT Ultimate PRO" yra tikrai per galingas, jis nėra sukurtas ekonomiškumo rekordams gerinti, nepaisant didžiulio akumuliatoriaus, jis nėra ekonomiškas ir padangoms, jis yra gana sunkūs, o ECO mygtukas yra tam, kad išvengti ratų prasisukimų, greitesniu greičiu, o ne iš ekonomiškumo, suvartojant mažiau energijos. Dabar kyla klausimas - kodėl pirkti kažką panašaus į šį monstrą? Yra tik viena priežastis - ADRENALINAS IR SU ŠIUO E PASPIRTUKU YRA BEPROTIŠKAI LINKSMA!

Ekrane galima nustatyti 3 greičio režimus. 1 pavara riboja greitį iki maždaug 20 km/h, antroji pavara – riboja iki 40 km/h, o 3-ioji pavara leidžia maksimalų greitį 65km/h.
 

Juo važiuoti tikrai labai malonu. E – paspirtukas turi du variklius, kitaip tariant jis varomas abiem ratais kurių nominali galia yra 800W, taigi iš viso yra 1600 W. Didžiausia variklio galia yra stulbinanti 2640 W. Ši galia elektrinam paspirtukui, leidžia pasiekti maksimalų greitį 65 km/h, todėl mes primygtinai rekomenduojame vairuoti šį e paspirtuką su apsaugomis ir šalmu. Priekinio rato variklis gali būti išjungtas mygtuko paspaudimu, todėl e paspirtukas gali dirbti tik su galinio rato varikliu, tuomet sunaudojama tik pusė elektros energijos, atitinkamai nuvažiuosite toliau. Be to, variklius galima apriboti ECO mygtuku, kuris sumažina maksimalu greitį ''tik'' iki 52 km/h.

Ekstremali variklio galia varoma 60 V 18,2 Ah (1092 Wh) Li-Ion, ličio baterija. Maksimalaus gralingumo režimu negalima tiksliai pasakyti kiek nuvažiuosite, dėl daugybės veiksnių, bet nuvažiuoti galima apie 25 km. Eco režimu arba tik su vienu varikliu važiavimo diapazonas padidėja, nes perpus mažiau sunaudojama energijos, nuvažiuosite apie 45 - 50 km. Įkrovimo laikas yra maždaug 8 - 9 valandos, naudojant 2A įkroviklį. Tačiau Elektrinis paspirtukas turi antrą įkrovimo lizdą, prie kurio galima prijungti papildomą pakrovėją, kuris atitinkamai padengia pusę įkrovimo laiko. 
 

"SXT Ultimate PRO" aprūpintas puikiais stabdžiais 140 mm hidrauliniai, diskiniai stabdžiai priekyje ir gale. Be to, šis modelis turi galinį elektrinį stabdį, kad maksimaliai padidintų stabdymo jėgą.

Elektrinio paspirtuko ratai 10 colių "CST" su pripučiamomis padangomis ir ardomais dviejų dalių aliumininiais ratlankiais, kad būtų lengva ir greita pasikeisti padangas. Norint užtikrinti saugų ir komfortišką vairavimą, įmontavome priekyje ir gale po dvigubus amortizatorius.

Akseleratoriaus rankena yra su integruotu LCD ekranu, rodančiu esamą greitį, dienos ir visų kilometrų skaičių, kelionės trukmę, baterijos dabartinę būseną, baterijos įkrovos būseną ir baterijos įtampą voltais. Žemiau LCD ekrano yra imontuotas USB įkrovimo lizdas, galėsite patogiai įkrauti mobilujį telefoną. 
 

E paspirtuko svoris yra 31,3 kg, įskaitant bateriją. Maksimali šio modelio apkrova gali siekti iki 120 kg, o vairo mechanizmą galima sulenkti, todėl šį elektrinį paspirtuką taip pat galima lengvai vežioti automobilio bagažinėje.

Tai itin galingas elektrinis paspirtukas - visuomet dėvėkite apsaugas ir šalmą, kai važiuojate juo!!! Galima naudoti tik nuo 16 metų.

Visiems parduodamiems e-paspirtukams suteikiama 6 mėnesių garantija baterijai ir 24 mėnesių garantija arba 1000 kilometrų rida e-paspirtukui.

Visas prekes pristatome nemokamai per 5 - 7 darbo dienas visoje Lietuvoje.

E-Paspirtukas tai: nauja, stilinga, gamtai draugiška ir svarbiausia patogi transporto priemonė. Nedidelis, ekonomiškas, greitai pakraunamas „mažylis“ mieste taps nepakeičiamu draugu. Jokių kamščių, jokių spūsčių, o ką jau kalbėti apie transporto priemonių parkavimą perpildytuose miestų senamiesčiuose ar centruose. Viena transporto priemonė – šimtai sprendimų!

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

SXT Ultimate PRO Elektrinis paspirtukas

SXT Ultimate PRO Elektrinis paspirtukas

Galingiausias ir greičiausias e - paspirtukas pasaulyje!

Dviejų varomūjų ratų ir dviejų 1320W Ličio-jonų baterijomis leis pasiekti net 65km/h greitį.