SXT 1600 XL Elektrinis paspirtukas

Nauja prekė

Galingas modelis su 1600W Galia

Smulkiau

10 Prekės

799,00 €

Charakteristikos

Skirtas Suaugusiems ir paaugliams
Variklio tipas Elektrinis
Vairavimo pozicija Mišrus
Svoris 32,6 kg.
Baterija Švino 12ah 48V
Instaliuotas apšvietimas Priekyje ir gale LED žibintai
Maksimalus greitis 55 km/h
Galia 1600 W
Nuvažiuojamas atstumas 30km
Pakaba Amortizatoriai priekyje ir gale
Stabdžiai Diskiniai stabdžiai priekyje ir gale
Maksimalus bendras svoris 120 kg
Spalva Balta arba Juoda

Apie prekę

SXT1600 XL yra SXT1000 Turbo didysis brolis. Skirtumai, storesnės padangos, kurios suteikia e paspirtukui didesnę ir masyvesnę išvaizdą, taip pat labai galinga 48V baterija. Maksimalus atstumas 30 km įjungtu ECO režimu su standartine švino rūgšties baterija.

ECO režimas įjungiamas, paspaudus mažą raudoną mygtuką ant droselio. Tuomet e paspirtukas veikia maždaug su 850 vatų galia ir sutaupo daug energijos. Vairavimas ECO režimu nekeičia maksimalaus greičio, tačiau jis lėčiau įsibegi. Jei e paspirtukas eksploatuojamas su pilna galia, jis pasiekia maksimalų 20 km atstumą su standartine baterija. Pasirenkant galingesnes baterijas su didesniu našumu, atstumas gali būti dar labiau padidintas. E paspirtuko baterijas galite pasirinkti iš standartinės švino rūgščių 48V akumuliatoriaus su 12Ah ir 20 km nuvažiuojamu atstumu, 48V 20Ah LiFePo4 (ličio) baterija su 40 km nuvažiuojamu atstumu ir 48 V 30 Ah Li -Ion (ličio) baterija su 60 km nuvažiuojamu atstumu.

Ličio baterijų privalumai, palyginti su "įprastomis" švino rūgštinių baterijomis, yra akivaizdūs. Pirma, svoris yra per pusę lengvesnis negu švino rūgšties akumuliatorius, o kita vertus, akumuliatoriaus talpa 20Ah / 30Ah yra daug didesnė negu švino rūgšties baterijų, kurios yra tik 12 Ah, tai lemia daug ilgesnį nuvažiuojamą atstumą.

Daugelis žmonių yra atgrasomi nuo ličio baterijų dėl kainos šios baterijos laikomos brangiomis. Bet brangu tik tuomet kai tik jūs įsigyjate galingesnę lyčio baterija. Dabar tiesiog pažiurėkite, yra labai svarbu palyginti baterijų įkrovimo ciklų skaičių. Standartinėje švino rūgšties baterijoje pakrovimo ciklų skaičius yra maždaug 250 (bateriją galima įkrauti iki maždaug 250 kartų, veliau reikia keisti nauja), tačiau ličio baterija gali atlaikyti iki 1500 įkrovimo ciklų. Taigi, jei prižiurėsite baterija, tokio palyginimo rezultatas bus toks:

Švino rūgšties akumuliatorius 12Ah:

250 įkrovimo ciklų x 20 km diapazonas = 5000 km

Ličio baterija LiFePo4 20Ah:

1200 įkrovimo ciklų x 40 km vienos apkrovos diapazonas = 48 000 km

Ličio baterija Li-Ion 30Ah:

1500 įkrovimo ciklų x 60 km diapazono vienam krūviui = 90 000 km viso eksploatavimo laiko diapazono

Jei dabar mes palyginsime šį bendrą diapazoną tarpusavyje, tada "LiFePo4" akumuliatoriaus našumas bus 48 000 : 5000 = 9,6 karto didesnis, tik apie 3,5 karto didesnė kaina yra ergo - ličio baterija, kurios galiojimo laikas yra gerokai pigesnis nei švino-rūgšties baterijos technologija. Rezultatas bus dar akivaizdesnis, lyginant Li-Ion bateriją.

SXT1600 XL stabdžių sistema atitinka dabartinį kitų SXT modelių standartą ir yra tinkamai pritaikyta varikliui, kad kiekvienoje situacijoje būtų galima saugiai susutabdyti e paspirtuką. Kaip ir kiti modeliai, SXT1600 XL turi šoninę kojelę ir skambutį, kad galėtumėte atkreipti dėmesį į save prieš aplenkent kitus. 

E paspirtuke imontuoti LED žibintai priekyje ir gale, itin taupantys energiją. Galinis žibintas stabdant užsidega. Akumuliatorius, kuris yra e paspirtuko širdis, yra jo apatinėje dalyje užtikrina žemą svorio centrą. Dėl to labai lengva valdyti ir nukristi važiuojant beveik neįmanoma.  

Didesnės XL padangos, kurių skersmuo yra apie 28 cm ir 9 cm pločio, suteikia e paspirtukui ypatingą komfortą važiuojant. Sulankstytas e paspirtukas užima ne daug vietos, nepaisant jo didelių padangų. Komfortiškam važiavimui užtikrinti, mūsų SXT1600 XL turi priekinius ir galinius, reguliuojamus amortizatorius.

Lengvai nuiima ir uždedama e paspirtuko sedynė leis labiau mėgautis kelione.

Šį E paspirtuką galite rinktis iš dviejų spalvų: Balta arba juoda.

Papildomai galima rinktis galingesnę bateriją.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

SXT 1600 XL Elektrinis paspirtukas

SXT 1600 XL Elektrinis paspirtukas

Galingas modelis su 1600W Galia