SXT Gekko V2 Eleltrinis motoroleris

Nauja prekė

Dviejų sėdimų vietų E-motoroleris su 2000W galia

Smulkiau

1 Vienetas

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

2 495,00 €

Charakteristikos

Skirtas Suaugusiems
Variklio tipas Elektrinis
Vairavimo pozicija Sėdimas
Svoris 90 kg.
Baterija Lithium Ion 60V 23Ah
Įkrovimo laikas 2 - 2,5 val. kraunant 10A greitu pakrovėju
Maksimalus greitis 45 km/h.
Galia 1200 W / maksimali 2000 W
Nuvažiuojamas atstumas 70 km. (priklausomai nuo apkrovos ir kelio)
Pakaba Hidrauliniai amortizatoriai priekyje ir gale
Spalva Balta

Apie prekę

"SXT Gekko V2" daugeliu atžvilgių buvo patobulintas, palyginti su jo pirmtaku. Šis modelis turi imontuotą didelio sukimo momento 2000W variklį ir lengvai pasiekia 45 km/h greitį su dviem žmonėmis. Šis modelis turi Li-Ion ličio baterija, kurios talpa yra 23 Ah, lygi 1380 Wh, todėl ji yra pakankama ilgesniems atstumams. Šis retro elektrinis motoroleris labai atkreipia žmonių dėmesį, dėl išskirtinio dizaino. Važiavimo režimai gali buti reguliuojami trim Eco rėžimais - atsižvelgiant į tai, kaip norisi sutaupyti.

Šis modelis atitinka visas ES normatyvas, todėl visoje Europoje jis yra visiškai legalus.

Priklausomai nuo vairavimo stiliaus, nuvažiuojamas atstumas yra 70 km. Baterija yra 60V 23Ah lyčio jonų. Įkrovimo trukmė naudojant 10A greitajį kroviklį 2 – 2,5  valandos. Įkrovimo ciklų skaičius yra nuo 800 iki 1000 (tai reiškia vadinamąjį "visą ciklą"). Rekomenduojame įkrauti, kai baterijos lieka 25%. Šis įkrovimas nėra laikomas visišku ciklu, bet tik kaip dalinis ciklas ir nesumažėja baterijos tarnavimo laikas. Akumuliatoriaus veikimo laikas iš esmės priklauso nuo priežiūros, todėl gali labai skirtis. Reikalingas įkroviklis gali būti vežiojamas po sėdyne, daiktadėžėje.

Šio e motorolerio akcentas yra išimama ličio jonų baterija, kurią galima patogiai parsinešti namo, baterijos svoris tik 8 kg. Taip pat patartina nepalikti baterijos per šaltą žiemą, norint neprarasti jos amžiškumo.

Transporto priemonės pristatymas:

Atkreipkite dėmesį, kad dėl pakavimo priežasčių e motoroleris bus pristatytas 85% surinktas. Reikės susirinkti priekinę e motorolerio dalį, važiuoklę, vairą ir priekinį ratą. Surinkimo laikas apie 1.30 val.

Taip pat mes teikiame surinkimo galimybę tai kainuoja 180 Eur.

SVARBU: Vairuoti šį e motoroleri galima nuo 16 metų turint vairuotojo pažymėjimą A1, AM. Nuo 18 metų su vairuotojo pažymėjimu AM, A1, A2, A, B arba C.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

SXT Gekko V2 Eleltrinis motoroleris

SXT Gekko V2 Eleltrinis motoroleris

Dviejų sėdimų vietų E-motoroleris su 2000W galia