SXT Sonix Elektrinis motoroleris

Nauja prekė

Dviejų sėdimų vietų E-motoroleris su 4000W galia ir 80 km/h.

Prekę turėsime 2018-06-27

Smulkiau

1 Vienetas

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

4 999,00 €

-1 000,00 €

5 999,00 €

Charakteristikos

Skirtas Suaugusiems
Variklio tipas Elektrinis
Vairavimo pozicija Sėdimas
Svoris 123 kg.
Baterija Lyčio jonų 72V 40Ah 2.8kwh
Įkrovimo laikas 5 - 6 Val. su 8A greitu pakrovėju
Maksimalus greitis 80 km/h
Galia Maksimali 4000W (5.5Ag.)
Nuvažiuojamas atstumas 90 - 100km (važiuojant 45km/h tiesiu keliu su apkrova 70kg.)
Pakaba Hidropjaumatiniai amortizatoriai
Spalva Balta

Apie prekę

Šios prekės nėra sandėlyje. Ji turi būti užsakyta. Pasiekiama nuo 2018-04-30

Nauji standartai nustatomi su SXT SONIX modeliu. Šis e motoroleris yra tikras karo laivas mūsų pasiūloje, kurio techniniai duomenys kalba patys už save - didžiausia 4000 W variklio galia - 5,4 AG ir vos 123 kg svorio. Maksimalus greitis 80 km/h, 160 Nm sukimo momentas. Galiojantis Europos Sąjungos L3e standartas 168/2013, kuris galioja nuo 2018 01 01.

"SXT SONIX" taip pat turi vadinamąją "CBS" stabdžių sistemą (kombinuota stabdžių sistema, kuri automatiškai vienu metu stabdo abu stabdžius), staigiai stabdant įjungia avarinio ženklo sistemą (abu posukiai mirksi) tai matos skydelyje (OBD).

Apžvalga apie tai ko nereikėtų praleisti:

  • Be raktė užvedimo sistema
  • Išimama lyčio jonų baterija, jei norite parsinešti krauti akumuliatorių namie
  • Atbulinė pavarą
  • 8A greitą krovimą
  • Signalizaciją ir imobilaizerį
  • Galimas atnaujinimas į fantastišką lyčio jonų baterija 100 Ah (7840 Wh)
  • USB įkrovimo lizdas mobiliesiems įrenginiams

SXT SONIX taip pat turi didelės skiriamosios gebos skystųjų kristalų ekraną, kuris patogiai ir akivaizdžiai informuoja apie akumuliatoriaus įkrovos būseną, įtampą, greitį, kelionę ir bendrą kilometrų skaičių. 72 V 40Ah ličio baterija su 18650 celių turi savo vietą po sėdyne, kur ją galima greitai ir lengvai išimti išoriniam įkrovimui. Elektrinio motorolerio užvedimas per "Keyless Go" (be raktė užvedimo sistema), ji jau yra naudojama daugelyje automobilių - tai reiškia, kad raktas lieka Jūsų kišenėje, o transporto priemonė suaktyvinama ir užvedama nuskaičius Jūsų raktą kišenėje. Siekiant apsaugoti nuo vagysčių E motoroleryje yra įrengta signalizacijos sistema ir imobilizatorius.

Norint dar geriau manevruoti, šiame modelyje buvo įrengta atbulinė pavara. Maksimalus leistinas 397 kg svoris gali lengvai judėti atgal. Galinėje sėdynės dalyje yra tvirtas bagažinės laikiklis, ant kurio gali būti sumontuota daiktadėžė.Last but not least, the small but very useful gimmicks of the SXT SONIX are mentioned - this includes the integrated USB charging socket for mobile devices as well as the luggage hooks on the back of the front panel. The OBS system helps the workshop to quickly and reliably debug the same as its already known from the automotive sector.

Optionally, the vehicle can also be offered as a single-seater in the supplier version with a large transport box - please contact us for individual request.

Paskutiniai, bet ne mažiau svarbus privalumai yra paprasti, bet labai naudingi. "SXT SONIX" gudrybė - tai yra integruotas USB įkrovimo lizdas mobiliesiems įrenginiams, taip pat bagažo kabliukus priekinio skydelio gale. OBS sistema padeda greitai ir patikimai pašalinti klaidas.

Pasirinktinai, e motoroleris gali būti pasirenkamas kaip vienvietė su didele transportavimo dėže. Prašome susisiekti su mumis pagal individualų užsakymą.

SVARBU: Vairuoti šį e motoroleri galima nuo 16 metų turint vairuotojo pažymėjimą A1, AM. Nuo 18 metų su vairuotojo pažymėjimu AM, A1, A2, A, B arba C.

Transporto priemonės pristatymas: šis e motoroleris pristatatomas pilnai sukomplektuotas ir surinktas. Paruoštas vairuoti.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

SXT Sonix Elektrinis motoroleris

SXT Sonix Elektrinis motoroleris

Dviejų sėdimų vietų E-motoroleris su 4000W galia ir 80 km/h.

Prekę turėsime 2018-06-27