SXT Buddy V2 elektrinis paspirtukas

Nauja prekė

Kompaktiškas elektrinis paspirtukas su 650 W galia.
Maksimalus nuvažiuojamas atstumas 40 km.
Maksimalus greitis 35km/h.
Svoris 13.7 kg.

Smulkiau

10 Prekės

1 099,00 €

Apie prekę

SXT Buddy V2 by INOKIM yra tobulas kasdieninis kompanionas visose gyvenimo situacijose. Naujasis "SXT Buddy V2" yra puikus elektrinis paspirtukas keliauti visur iki darbo, iki mokyklos ar mėgautis laisvalaikio kelionėmis.
Šis elektrinis paspirtukas jau senai gerai žinomas ir užsitarnavęs savo gerą vardą su pirmu modeliu Sxt Buddy. Jis itin komfotiškas, pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų.

Skirtumai / patobulinimai Sxt Buddy V2 ir jo pirmtako Sxt Buddy:

  • Didesnė variklio galia 650 W

  • Didesnis maksimalus greitis iki 35 km/h*

  • Galingesnė ir geresnė LG 10,4 Ah baterija

  • Stabžiai priekyje ir gale

  • Patobulintas galinis žibintas

  • Integruota pastatoma kojelė

  • Dviejų dalių ardomi ratlankiai, lengviau keičiamos padangos

  • Minkštesnės padangos

  • Baterijos skyrius apsaugotas nuo vandens

  • Patobulintas valdymo blokas

Bugniniai stabdžiai priekyje ir gale, valdomi Tektro stabdžių rankenėlemis kurios yra ypatingai tvirtos ir patogios. Elektrinio paspirtuko ratlankniai, aliuminiai, dviejų dalių ardomi su 8,5 colio padangomis. Šis elektrinis paspirtukas yra labai komfortiškas ir sugeria daugybe nelygumu, atsirandančių važiuojant skirtingais paviršiais.

Galinis e-paspirtuko ratas varomas 650 W galingumo varikliu, su kuriuo SXT Buddy V pasiekia maksimalų 35 km/h greitį. Greiti galima riboti pagal Jūsų šalyje nustatytus standartus, iki 15 km/h, 25 km/h ir 35 km/h greičiu.*

Po aliuminiu rėmu slepiasi galinga LG Li-Ion 18650 baterija su 36 V veikimo įtampa ir 10.4 Ah talpos kuri suteikia 374 Wh ir kuri leidžia nuvažiuoti net iki 40 km. Įkrovimo laikas kai baterija pilnai išsikrovus yra apie 6 val.

E-paspirtuke įrengta Kick start funkcija, skirta apsaugoti variklį ir Jus, jei netyčia paspaustumėte akceleratoriaus rankenėlę, nors dar nebūsite pasiruošę važiuoti. Norėdami pradėti važiuoti tiesiog pasispiriate su koja ir paspaudžiate akceleratorių. Ši funkcija taip pat gali būti išjungta borto kompiuteryje.

Kompaktiškas elektrinis paspirtukas pagamintas iš aukščiausios rūšies 6061 T6 aviacinio aliuminio ir sveria tik 13.7 kg. Maksimali apkrova 120 kg. Sxt Buddy V2 turi LED žibintus priekyje ir gale, kurie gali būti įjungiami automatiškai kai tik paspirtuką įjungiate arba rankiniu būdu.

Šį e paspirtuką galite rinktis dviejų spalvų: Juoda arba balta.

Visiems parduodamiems e-paspirtukams suteikiama 6 mėnesių garantija baterijai ir 24 mėnesių garantija arba 1000 kilometrų rida e-paspirtukui.

Visas prekes pristatome nemokamai per 5 - 7 darbo dienas visoje Lietuvoje ar Europoje.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

SXT Buddy V2 elektrinis paspirtukas

SXT Buddy V2 elektrinis paspirtukas

Kompaktiškas elektrinis paspirtukas su 650 W galia.
Maksimalus nuvažiuojamas atstumas 40 km.
Maksimalus greitis 35km/h.
Svoris 13.7 kg.